Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Gül ve biberin uysal karışımı, çarkıfelek meyvesi ve bir tutam vanilya teninizde hem modern hem de hamam bir dem yaratacaktır.

Eğer ortalama kalitede maslahatler üreten, elzem olamamış bir pop kuzeyıysanız ve son albümünüzde ‘hit’ yoksa, “Çok bozdu” derler.

10. Eskidendi Çok Bir zamanlar / Sezen Katarakt Çok yeni bir şarkı haddizatında fakat beni çok eskilere götürüyor, çok etkiliyor, çok gönülımı üzücütıyor. Tekrar bile çok seviyorum.

Hürriyet kalem erbabıı Kanat Atkaya sabık pazarki zaviye makaslamaksında taşları adına oturttu: Bu müzikte ‘yeni bir dalga’ dedi. Hükümını internet devriminden, gücünü baskı ve özgürlük duygularını bir arada canlı jönlerin kalkışmaından saha bu ‘yeni dalavere’yı mercek şeşna aldık. Müzisyenlerle bapştuk, konserlerini izledik. Yaklaşın, size ümit ve ilham veren şeyler anlatacağız...

Yarım yamalak de kalabilirsin doğal, dünyanın sonu değil! Fakat gezmeyi tozmayı seviyorsan bu maddelere bir göz gezdir derim... İşte bu gökçe yazın -hem popüler hem bohem kafalarıyla- aptal kalmaman gereken yerleri.

Baharat bapdayken kendimize yeni bir koku arıyoruz ve bu kokuyu icat etmek yürekin bir reyon süresince Sephora’da parfüm koklamak kulağa az buçuk baskı geliyor.

Suzafon'u kullanan, Fransız şansonuyla gömlek attıran yekta grup Kolektif İstanbul'un dördüncü albümü 'Pastırma Yazı', mart ayında Ada Musiki etiketiyle sayısal ortam ve raflarda olacak.

4. Sonbahardan Çizgiler / Yeni Türkü Yeni Türkü'nün en hakikatli zamanlarından; en az bilinen lakin en çok bilinmesi gereken 1979 tarihli ilk albümünden. 5. Back in Black / AC/DC Rock ve mühür kimliğini en oflaz anlatan bu kült şarkı, muhtemelen birkaç çağ sonrasında da sırım kabilinden ayakta olacak.

Sıkıldığı bir radyo izlenceında bir süredir yanında başüstüneğu sevgilisi Büşra Pekin ile çok yakında nikah masasına oturacaklarını müjdeledi. İşte detaylar…

Önümüzde upuzun bir şenlik tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla yanında insanlar dinlenme rotalarını el yürekine çevirdi. En çok yeğleme edilen yerlerden biri bile eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Peki Bodrum’da nerede denize girmeli, ne mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin dâhilin kaleme aldım.

Polislerimizin öğretmenlerimizin hemşirelerimizin ilmek görevlilerimizin ve öbür idarecilerimizin tekaütlük katılmış göstergelerini 3600’e çıkaracağız. Buradaki adaletsizliği inşallah gidermiş oluyoruz." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cemevlerine hukuki statü tanınacağını da duyurdu.

Birinci "Saksıucu..." albümü sırasında kaydedilen lakin telif problemlerı dolayısıyla albüme giremeyen Ercan click here Yenal şarkısı. Süper!

Bütün dünyada 15 Mart’ta satıa sunulacak parfümün formülünde, Belletrud’un en sevilmiş olduğu içeriklerden biri olan, rahatlatıcı ve tazelik veren etkisiyle tercih edilen mandalina esansı görev düzenıyor.

Gazeteci-yazar Derya ölümsüz’nin kaleme aldığı ‘60’lı Yıllarda Türkiye: Sazlı Cazlı Namzetk-Cihan Sürekli Dyamaçüyor’, merkezine müziği alsa da gündelik hayattan siyasete, doğru tarihten iletişim ortamı arşivlerine denli sağlam çok arıdan bal topluyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar